Referencje
Nasi klienci o produkcie Optimed24

 • Joanna Dróżdż-Gradzikiewicz
  Dyrektor
  CM iMed24

  Dzięki Optimed24 prowadzimy elektroniczną dokumentację medyczną w prosty i bezpieczny sposób. Jest to również doskonałe narzędzie do zarządzania przychodnią.
 • Anna Trawińska
  Pełnomocnik Zarządu
  Mediconcept

  Personel użytkujący system chwali sobie przede wszystkim jego elastyczność i możliwość wprowadzania indywidualnych formularzy i wzorów wydruków.
 • Jacek Nowak
  Prezes
  Zespół Lecznictwa Otwartego Sp. Z.O.O. Jaworzno

  Wdrożenie Optimed24 pozwala uporządkować wiele procesów wewnętrznych i efektywnie kierować złożoną siecią przychodni ZLO.

Przykładowe wdrożenie

Wdrożenie Optimed24 w iMed24

Centrum Medyczne iMed24 rozpoczęło działalność w lutym 2012 roku. Główne atuty tej placówki to przede wszystkim kompletne i nowoczesne zaplecze diagnostyczne oraz kompleksowe i zinformatyzowane gromadzenie oraz przechowywanie danych medycznych pacjentów.

OptiMED24 zainstalowano w Centrum Medycznym iMed24 na ponad 65 stanowiskach roboczych, wykorzystywany jest w codziennej praktyce przez 98 specjalistów oraz pracowników administracji. Intuicyjność i łatwość pracy z oprogramowaniem znacznie usprawniły codzienne zadania personelu oraz skróciły czas obsługi pacjenta. System został dostosowany do indywidualnych potrzeb poradni, a karty wizyt do wymagań poszczególnych lekarzy.

„Dla małej jednostki nie tylko budowa, ale też utrzymanie systemu informatycznego jest drogie i trudne. Do tego dochodzi konieczność przechowywania danych medycznych, nawet przez 30 lat. Dlatego w naszym Centrum wdrożyliśmy autorskie, sprawdzone rozwiązania Comarch Healthcare.” — mówi dr Joanna Dróżdż-Gradzikiewicz, Dyrektor Centrum Medycznego — „Jeszcze kilka lat temu jako praktykujący lekarz nie interesowałam się szerzej tą problematyką. Dziś jestem zafascynowana możliwościami, jakie daje medycynie informatyka i nie wyobrażam już sobie pracy tylko ze stetoskopem i długopisem w ręce.” — dodaje.